БългарскиФенСайт
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Новини за много звезди!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Майката на Джъстин Бийбър му дава по 50 долара на ден

Go down 
АвторСъобщение
*[BG]*MODER

*[BG]*MODER


Брой мнения : 176
Join date : 29.07.2010

Майката на Джъстин Бийбър му дава по 50 долара на ден Empty
ПисанеЗаглавие: Майката на Джъстин Бийбър му дава по 50 долара на ден   Майката на Джъстин Бийбър му дава по 50 долара на ден Icon_minitimeПет Авг 13, 2010 2:33 pm

Най-после получихме отговор на въпроса с колко пари в джоба ходи всеки ден една 16-годишна поп звезда – с 50 долара! Поне толкова са дневните джобни на изпълнителя Джъстин Бийбър.

„Майка ми и моят мениджър Скутър правят всичко възможно, за да не ме разглезят. И двамата искат да ме научат да ценя парите, да знам тяхната стойност и как се изкарват. Дават ми по 50 долара всеки ден. Понякога решавам да си ги спестя и след това да ги похарча за нещо по-специално”, разкрил самият Джъстин Бийбър пред медиите.

Неотдавна идолът на тийнейджърките призна, че мечтае да си хване гадже, но се притеснява, че момичетата го харесват само защото е известен. „Сам съм, но това не е защото така съм решил. Напротив – искам гадже, но нямам намерение да се срещам с някоя мацка, която ще иска да се възползва от славата ми. Трудно ми е да намеря момиче, което да ме харесва заради самия мен”, сподели тогава Джъстин Бийбър.
Върнете се в началото Go down
 
Майката на Джъстин Бийбър му дава по 50 долара на ден
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Джъстин Бийбър ще участва в "От местопрестъплението"
» Джъстин Бийбър огрява и “От местопрестъплението“
» Режисьор отсвири Джъстин Бийбър
» Страдания и битие от Джъстин Бийбър
» Джъстин Бийбър - влюбен в Ким Кардашян

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
БългарскиФенСайт :: Новини за Джъстин Бийбър-
Идете на: