БългарскиФенСайт
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Новини за много звезди!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Селена Гомез се радва какво са имали с Ник Джонас преди, казвайки, че го обича

Go down 
АвторСъобщение
*[BG]*MODER

*[BG]*MODER


Брой мнения : 176
Join date : 29.07.2010

Селена Гомез се радва какво са имали с Ник Джонас преди, казвайки, че го обича  Empty
ПисанеЗаглавие: Селена Гомез се радва какво са имали с Ник Джонас преди, казвайки, че го обича    Селена Гомез се радва какво са имали с Ник Джонас преди, казвайки, че го обича  Icon_minitimeСъб Авг 14, 2010 1:55 pm

Селена Гомез каза, че няма никакви лоши чувства между нея и Ник Джонас след раздялата им, като добави „Аз го обичам.“ на скоро в интервю с The Morning Call. Във въпрос за предишнито и гадже, Селена каза, „Аз съм много, много щастлива, че всичко това е в миналото и за това, че мога да продължа напред. Много е трудно, но… Обичам го, той е страхотен.“

Селена, която не е излиза с никой след раздялата и с Ник, добави, че трябва да се оттегли от света на срещите заради претрупаният и график. „Аз не търся. Аз съм щастливо сама и се радвам, че съм на 18, и просто мисля, че момчетата не са опция в момента, защото съм много заета,“ обясни тя. „Но това е наред. Мисля, че момчетата ми носят само главоболия.“

С любовният и живот на страна, Селена каза, че винаги се е чувствала поласкана с цялата работа, която прави и е свършила. Тя каза „Мисля, че съм много щедра, когато става въпрос за моето шоу, за филмите в които играя, с музиката ми, с всичко включително и линията ми дрехи. Но в същият момент, аз се страхувам, и съм наясно, че всичко може да ми бъде отнето. За това всичко което правя, е много важно за мен.“

Колкото до това което има предвид за бъдещето си, Селена каза, „Когато мисля за бъдещето ми просто много се надявам, че ще съм в същата позиция – да не правя всичко наведнъж. Ще се радвам да забавя нещата когато порастна и ще се радвам да добавя повече преход към филмите ми, но не знам до колко далеч ще стигне музиката ми.“

„Аз просто знам, че имам страст към всичко,“ продължи звездата на „Wizards of Waverly Place“. „За това се надявам да бъда много щастлива, и се надявам семейство ми да е здраво и щастливо, и се нядавам да продължа с това, което обичам.“
Върнете се в началото Go down
 
Селена Гомез се радва какво са имали с Ник Джонас преди, казвайки, че го обича
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Селена Гомез се радва за това как изглежда
» Селена Гомез разби всякакви слухове за сдобряване с Ник Джонас
» С кой ще излиза Селена Гомез?
» Селена Гомез зарибява фенове
»  Фен предлага брак на Селена Гомез

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
БългарскиФенСайт :: Новини за Селена Гомез-
Идете на: