БългарскиФенСайт
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Новини за много звезди!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Селена Гомез сменя цвета на обложката на нормалният албум ‘A Year Without Rain’

Go down 
АвторСъобщение
*[BG]*MODER

*[BG]*MODER


Брой мнения : 176
Join date : 29.07.2010

Селена Гомез сменя цвета на обложката на нормалният албум ‘A Year Without Rain’  Empty
ПисанеЗаглавие: Селена Гомез сменя цвета на обложката на нормалният албум ‘A Year Without Rain’    Селена Гомез сменя цвета на обложката на нормалният албум ‘A Year Without Rain’  Icon_minitimeПет Авг 20, 2010 3:23 am

Селена Гомез смени обложката на новият си албум „A Year Without Rain“. За разлика от обложката на делукс албум, който е в розов цвят, този свеж образ разполага с тюркоазен цвят.

„A Year Without Rain“ ще излезе в САЩ на 28-ми септември и е свободен за пре-поръчване в официалният сайт на Селена Гомез. Стандартния вариант включва 10 песни, а делукс включва музикални клипове зад снимките, и ремикси на песните като бонус.

„Аз наистина използвам сърцето си в това и този албум е посветен на моите фенове.“ – каза Гомез за предстоящият албум.
„Аз наистина се опитвам да направя най-доброто каквото мога за тях. Наистина може да се види израстването ми в този албум и за това съм толкова развълнувана.“
Върнете се в началото Go down
 
Селена Гомез сменя цвета на обложката на нормалният албум ‘A Year Without Rain’
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
БългарскиФенСайт :: Новини за Селена Гомез-
Идете на: