БългарскиФенСайт
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Новини за много звезди!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Джъстин Бийбър се бута на Дейвид Бекъм

Go down 
АвторСъобщение
*[BG]*MODER

*[BG]*MODER


Брой мнения : 176
Join date : 29.07.2010

Джъстин Бийбър се бута на Дейвид Бекъм Empty
ПисанеЗаглавие: Джъстин Бийбър се бута на Дейвид Бекъм   Джъстин Бийбър се бута на Дейвид Бекъм Icon_minitimeПет Авг 20, 2010 7:00 am

Канадската тийн звезда Джъстин Бийбър е решил да се възползва изцяло от славата, с която се сдоби. Оказа се, че певецът е луд фен на английския футболист Дейвид Бекъм. Джъстин до такава степен му се кефел, че искал полузащитникът да му покаже няколко трика с топката. В замяна изпълнителят щял да попее безплатно за синовете на Дейвид, които страшно си падали по канадеца.

"Сигурен съм, че той (Дейвид Бекъм – б.а.) би направил всичко, за да зарадва синовете си", заяви певецът пред американско списание. "И, ако те наистина са ми толкова големи фенове, както се твърди, с удоволствие ще им направя безплатен мини концерт в дома им. Всичко, което искам в замяна, е двамата с Дейвид да излезем за няколко часа в двора им, където той да ми покаже част от уникалните трикове, които умее", добави Джъстин Бийбър, цитиран от "Блясък"
Върнете се в началото Go down
 
Джъстин Бийбър се бута на Дейвид Бекъм
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Джъстин Бийбър ще участва в "От местопрестъплението"
» Джъстин Бийбър огрява и “От местопрестъплението“
» Джъстин Бийбър преди или сега?
» Слаш развращава Джъстин Бийбър
» Страдания и битие от Джъстин Бийбър

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
БългарскиФенСайт :: Новини за Джъстин Бийбър-
Идете на: