БългарскиФенСайт
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Новини за много звезди!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Хана Монтана прати поздрави на българските си фенове

Go down 
АвторСъобщение
*[BG]*MODER

*[BG]*MODER


Брой мнения : 176
Join date : 29.07.2010

Хана Монтана прати поздрави на българските си фенове Empty
ПисанеЗаглавие: Хана Монтана прати поздрави на българските си фенове   Хана Монтана прати поздрави на българските си фенове Icon_minitimeПет Окт 01, 2010 9:52 am

15 септември, сряда, 12,30 ч. Съдбата ме среща с любимката на тийнейджърите в цял свят - певицата и актриса Майли Сайръс, известна повече като Хана Монтана.

Младата хубавица влиза в магазина за биохрани "Ерован" в Лос Анджелис и за учудване никой не й обръща внимание.

Четиригодишното ми дете веднага я разпознава и се приближаваме до нея. Правя й комплимент, че дори малките деца харесват тийнейджърския сериал "Хана Монтана". Казвам, че съм българка и питам дали скоро ще има концерт в България или поне някъде в Източна Европа. "Не знам засега", усмихва се чаровно Майли. Посочвам, че има много фенове в България. "Изпращам им моите най-сърдечни поздрави", казва тя. Съгласява се да се снимаме и дори ми помага да наглася камерата на новия си телефон, тъй като още не съм го разучила. Любезна продавачка ни снима.

Напълно стопихме ледовете и я накарах искрено да се размее, когато й казвам, че моето дете харесва нея, а аз харесвам повече баща й - известния кънтримузикант Били Рей Сайръс.

Изведнъж в магазина настава паника. Продавачките започват да си слагат червило и да се редят за снимка с едно от най-известните и богати момичета в Америка. Майли се усмихва на всички. Тя е самичка. Разглежда щателно магазина. Избира си прясноизцеден сок от горски плодове и още няколко други сока.

След като си направи снимка с всички желаещи и раздаде порядъчно количество автографи, Майли се запътва с покупките към касата. Реди се на опашка от около 5-6 човека. Любезен касиер веднага отваря отделна каса, за да не чака, но това й коства поредната снимка. На излизане на вратата я чакат двама папараци. И те я снимат, тичайки след нея чак до джипа й. Майли и тях изтърпява любезно.

"Тя е най-голямата сладурана в Холивуд! Адски е естествена и никога нямаме проблеми с нея!", възхитени са папараците.

Майли няма вид на човек, съсипан от любовна мъка, въпреки че преди две седмици се раздели с приятеля си Лиъм Хемсуърт, с когото се залюбиха по време на снимките на филма "The Last Song" м. г.
Върнете се в началото Go down
 
Хана Монтана прати поздрави на българските си фенове
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Майли Сайръс от "Хана Монтана" е №1 за тийнейджърите
» Майли Сайръс подписа за четвъртия сезон на “Хана Монтана”
» Били Рей и Майли Сайръс в последните епизоди на "Хана Монтана"
» Селена Гомез: Майли Сайръс е готова да се махне от “Хана Монтана”
» Селена Гомез зарибява фенове

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
БългарскиФенСайт :: Новини за Майли Сайръс-
Идете на: