БългарскиФенСайт
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Новини за много звезди!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Майли се отказва от колежа за сега

Go down 
АвторСъобщение
*[BG]*ADMIN
Admin
*[BG]*ADMIN


Брой мнения : 27
Join date : 28.07.2010

Майли се отказва от колежа за сега  Empty
ПисанеЗаглавие: Майли се отказва от колежа за сега    Майли се отказва от колежа за сега  Icon_minitimeНед Авг 01, 2010 3:02 pm

Майли Сайръс все още няма 18 години и вече има повече пари от колкото повечето от нас ще видят през целия си живот.

До сега е била на домашно училище за няколко години заради трудния и график, и си признава, че след като вземе ГЕД, няма почти никакъв шанс да отиде в колеж.

Тя каза: „Сестра ми отиде в колеж за 2 години и след това реши, че иска да бъде музикантка, и сега е музикантка.“

„Просто вече знам какво искам да правя и ако някога има момент, когато искам да се върна назад, мога да го направя.“

„Научих това от баба ми. Тя отиде в колеж когато беше на 67 и завърши на 70, и след това беше учителка. Сега тя е на 77, заради това аз мога да отида в колеж когато си поискам.“

Тя наскоро даде $3.4 милиона долара за жилищен блок в Л.А, и има нов албум за популизиране. Тя вече има нов филм в работата си, и не мисли скоро да се отказва от музиката, за това ако искаше да отиде в колеж, не знаем как щеше изобщо да намери време.
Върнете се в началото Go down
https://bulgarianfansite.bulgarianforum.net
 
Майли се отказва от колежа за сега
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Майли се отказа от колежа за сега
» Майли Сайръс с по-сериозни роли
» Майли Сайръс: Среща с Дрю Рой!
» Майли Сайръс си взе отпуск от интернет
» Майли Сайръс с "Последната песен"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
БългарскиФенСайт :: Новини за Майли Сайръс-
Идете на: