БългарскиФенСайт
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Новини за много звезди!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Селена Гомез споделя мнението си за Тейлър Суифт и Тейлър Лотнър

Go down 
АвторСъобщение
*[BG]*ADMIN
Admin
*[BG]*ADMIN


Брой мнения : 27
Join date : 28.07.2010

Селена Гомез споделя мнението си за Тейлър Суифт и Тейлър Лотнър  Empty
ПисанеЗаглавие: Селена Гомез споделя мнението си за Тейлър Суифт и Тейлър Лотнър    Селена Гомез споделя мнението си за Тейлър Суифт и Тейлър Лотнър  Icon_minitimeНед Авг 01, 2010 3:08 pm

Миналата седмица Селена Гомез гостуваше в радио предаването на Раян Сейкрест. Там тя сподели какво мисли за своя приятелка.
“Една от любимите ми истории с Тейлър Суифт е от времето, в което преживях много тежка раздяла”, каза Селена на слушателите си. “Тя дойде в къщи в 10:30 вечерта и почука на врата ми. Аз й отворих, а тя носеше две големи торби, пълни с нездравословна храна, сладки и сода.”
“Тейлър остави нещата на масата, извади лаптопа си, направихме си видео клип и тя ми каза, че вече не трябва да се страхуваме от разделите, защото знаем, че другата е насреща и ще донесе нездравословната храна!”
Това е най-сладката история, която сме чували. Да се надяваме, че Суифт няма да има нужда от подобно утешаване, въпреки че според слуховете връзката й с Кори Монтейт не върви добре.
Ето какво беше заключението на Селена за приятелката й: “Тя е много сладка. Голяма късметлийка съм, че тя е част от живота ми.”
Разбира се, има още един човек с името Тейлър в живота на Гомез. Какво мисли тя за красавеца от сагата “Здрач” – Тейлър Лотнър?
“Той е невероятен. Той е толкова страхотен… Обичам Лотнър!”
Наскоро пък Селена беше снимана в Чикаго, Илиноис с бившето си гадже Ник Джонас. Селена упорито избягва въпросите дали с Джонас са се събрали отново...
Върнете се в началото Go down
https://bulgarianfansite.bulgarianforum.net
 
Селена Гомез споделя мнението си за Тейлър Суифт и Тейлър Лотнър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дейвид Хенри не излиза със Селена Гомез
» С кой ще излиза Селена Гомез?
»  Фен предлага брак на Селена Гомез
» Селена Гомез зарибява фенове
» Селена Гомез си пада по Леонардо ДиКаприо

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
БългарскиФенСайт :: Новини за Селена Гомез-
Идете на: