БългарскиФенСайт
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Новини за много звезди!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Майли Сайръс ще празнува пълнолетието си в чужбина

Go down 
АвторСъобщение
*[BG]*MODER

*[BG]*MODER


Брой мнения : 176
Join date : 29.07.2010

Майли Сайръс ще празнува пълнолетието си в чужбина Empty
ПисанеЗаглавие: Майли Сайръс ще празнува пълнолетието си в чужбина   Майли Сайръс ще празнува пълнолетието си в чужбина Icon_minitimeНед Авг 01, 2010 11:16 pm



Майли Сайръс ще празнува 18-тия си рожден ден с приятели в чужбина.

Актрисата от "Хана Монтана" планира да вземе десетима от най-близките си приятели, с които да отпразнува пълнолетието си на екзотична ваканция. Обсъждайки плановете си за следващите няколко месеца, холивудската звезда заяви: "Надявам се, че ще успея да си почина. Напоследък дори нямах време да разпусна, така че най-вероятно ще отида на плаж или на нещо подобно. Ще взема десетима от най-близките ми приятели. Много от моите приятели също работят и мислим да си вземем малко почивка. Общо взето, ако не искаш да почиваш в Калифорния, ще трябва да отидеш в чужбина. Обичам да пътувам, така че ще се махна от САЩ".

Майли стана известна с ролята си на Хана Монтана, когато беше на 11. Освен това тя стана певица и се снима в няколко други филма. Въпреки известността си, младата звезда иска да обикаля света, тъй като обича да пътува.

"Пътувам доста. Не са много хората на моята възраст, които обикалят по света като мен. Всъщност повечето хора нямат възможността да видят различни места, докато не станат на 50. Обичам да разглеждам и винаги намирам по малко време да обикалям. Не искам като се сещам за някое място, да казвам: "Уж бях там, а всъщност никога не съм го виждала", заяви пред репортери Майли.

автор: СЛАВА
Етикети: Майли Сайръс, актриса, певица, красавица, звезда, кино
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com
Върнете се в началото Go down
 
Майли Сайръс ще празнува пълнолетието си в чужбина
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Майли Сайръс: Среща с Дрю Рой!
» Новини около Майли Сайръс
» Майли Сайръс разпродава дрехите си
» Зак Ефрон се гордее с Майли Сайръс
» Майли Сайръс остана без гадже

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
БългарскиФенСайт :: Новини за Майли Сайръс-
Идете на: