Новини за много звезди!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Тейлър Момсен за срaвнението и с Майли Сайръс: Млъкнете подяволите!

Go down 
АвторСъобщение
*[BG]*ADMIN
Admin

Брой мнения : 27

ПисанеЗаглавие: Тейлър Момсен за срaвнението и с Майли Сайръс: Млъкнете подяволите!    Чет Юли 29, 2010 2:02 pm

Майли Сайръс може да бъде колосално разочарование по редица от причини, но поне не обижда, пуши или не изглежда като развалина винаги.

Същото не може да се каже и за актрисата от Gossip Girl – Тейлър Момсен.

В интервю за FHM UK тази седмица, 16 годишната критикуваше критиците, които я сравняват с Майли, правейки го много ясно, че тя не вижда никакви прилики между себе си и нея.

„Аз не гледам да съм Майли ш*бана Сайръс,“ каза Момсен. „На мен не ми пука за славата. Правя го защото обичам музиката. Обичам да записвам песни и ако хората ги харесат ще продължим спокойно пътя си.“

Момсен и Сайръс може да играят и пеят, но там свършва всичката прилика между тях. Рок бандата The Pretty Reckless, не е нищо повече от Бритни Спиърс до този момент.

И все пак, Тейлър има нужда още да се отдалечи от Майли, и добави: „Мисля, че здъфканата глупост Дисни в която хората живеят в момента е жалка. Мислех, че сме минали тази репресия.“

Не е ясно какво точно имаше предвид, но феновете на Gossip Girl вече изградиха своето мнение за Момсен, и нейния добре познат герой: Джени Хъмфри е изтрит от повече следващи сезони на сериала.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://bulgarianfansite.bulgarianforum.net

Тейлър Момсен за срaвнението и с Майли Сайръс: Млъкнете подяволите!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
БългарскиФенСайт :: Новини за Майли Сайръс-
Идете на: