БългарскиФенСайт
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Новини за много звезди!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кой лекува разбитото сърце на Деми Ловато?

Go down 
АвторСъобщение
*[BG]*MODER

*[BG]*MODER


Брой мнения : 176
Join date : 29.07.2010

Кой лекува разбитото сърце на Деми Ловато? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой лекува разбитото сърце на Деми Ловато?   Кой лекува разбитото сърце на Деми Ловато? Icon_minitimeПет Окт 01, 2010 9:25 am

Деми Ловато, която в началото на годината се раздели с Джо Джонас, се забила с по-малкия брат на риалити звездата Ким Кардашиян – Роб.

Двамата се запознали на партито по случай рождения ден на най-малкия от братята Джонас – Ник. Само седмица по-късно били забелязани да се държат за ръце и да флиртуват в боулинг зала в Калифорния.

Близки на Деми Ловато се надяват Роб Кардашиян да успее да излекува разбитото от Джо Джонас сърце на актрисата. „Най-големият ми страх е да се влюбя в някой по-силно, отколкото той в мен. Момчетата могат да бъдат много жестоки понякога. Когато се разделих с Джо, бях опустошена емоционално, направо си изплаках очите. Не можах да сдържа сълзите си дори и на сцената. Опитах се да го убедя да се съберем отново, въпреки че той ме нарани жестоко, но в крайна сметка и двамата осъзнахме, че любовта между нас си е отишла“, откровено сподели Деми Ловато.
Върнете се в началото Go down
 
Кой лекува разбитото сърце на Деми Ловато?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Джо Джонас: Аз скъсах с Деми Ловато
» Джо Джонас и Деми Ловато скъсаха
» Деми Ловато си мечтае да има суперсили
» Джо Джонас и Деми Ловато се срещат тайно
» Джо Джонас и Деми Ловато се срещат тайно

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
БългарскиФенСайт :: Новини за Деми Ловато-
Идете на: