БългарскиФенСайт
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Новини за много звезди!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Сел нарича социалните мрежи „страховити“

Go down 
АвторСъобщение
*[BG]*MODER

*[BG]*MODER


Брой мнения : 176
Join date : 29.07.2010

Сел нарича социалните мрежи „страховити“ Empty
ПисанеЗаглавие: Сел нарича социалните мрежи „страховити“   Сел нарича социалните мрежи „страховити“ Icon_minitimeПет Окт 15, 2010 9:54 am

Въпреки че има над 3 милиона последователи в Twitter, за Селена социалните мрежи са „малко страшнички“. В скорошно интервю за Hulu, изпълнителката на „A Year Without Rain“ споделя, че въпреки че ползва микро-блогинг услуги, които и помагат до някаква степен, тя е много предпазлива да не споделя много лична информация.

„Мисля, че социалните мрежи са много важни. Създаването на Facebook, Twitter и MySpace е невероятна идея, или по точно, идеи. Това е прекрасен начин да си във връзка със всички свои фенове по целия свят, така че винаги да знаят какво следва. Но все пак всичко това си е и малко лудичко, толкова много хора четат всяка дума кояото напишеш, даже си е страшничко…“

На въпроса до колко социалките и помагат, звездата от „Ramona and Beezus“ отговаря „Опитвам се да ги използвам точно за това, за коета са предназначени. В моя случай, да напомням на феновете си колко много оценявам подкрепата им и колко много ги обичам. Също да им давам информация за предстоящи посещения, концерти и т.н. Всичко става много бързо и на момента“

По време на интервюто, Сел също сподели, че иска по скоро да се насочи към това да бъде актриса, от колкото певица, въпреки че обиа и двете безкрайно много „Не мога да се доверя дори и на самата себе си, един ден се събуждам и съм тотално вглъбена в музиката си, на другия ден във филмите си. Но след време като порастна повече, мисля че ще искам всичко да се поуспокои малко и да се насоча към киното“

Бившата приятелка на Nick Jonas сподели за предстоящи проекти „Още работим по последния епизод на Wizards of Waverly Place, но се приготвям да започна някой друг филм. Също се готвя и за първото си лятно турне, което ще бъде доста вълнуващо, защото до сега съм направила доста концерти, но никога турне. Надявам се да взема участие и в нови филми, но все още не съм сигурна…“
2 Comments
Върнете се в началото Go down
 
Сел нарича социалните мрежи „страховити“
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
БългарскиФенСайт :: Новини за Селена Гомез-
Идете на: