БългарскиФенСайт
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Новини за много звезди!
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Майли Сайръс:Искам да съм модел за подражание

Go down 
АвторСъобщение
*[BG]*MODER

*[BG]*MODER


Брой мнения : 176
Join date : 29.07.2010

Майли Сайръс:Искам да съм модел за подражание Empty
ПисанеЗаглавие: Майли Сайръс:Искам да съм модел за подражание   Майли Сайръс:Искам да съм модел за подражание Icon_minitimeНед Авг 08, 2010 1:53 pm

За Майли Сайръс е краят на века.

Не говорим за онова време в живота и когато носеше панталони, и не изглеждаше нелепо всеки път когато излезеше на сцената.

Вместо това, ние цитираме певицата в интервю на скоро с The Montreal Gazette. Сайръс говори със списанието и обясни нейното решение за края на хана Монтана след сезона:

„Вие не искате то да пораства твърде много, когато по-младата публика чувстват, че не могат да гледат шоуто повече. Но също не се връщайте назад и да направите така, че заради по-младите да загубите по-старите си фенове. Просто вече някак си стигна до момент когато вече няма какво да се направи за шоуто.

Майли се концентрира върху кариерата си като възрастна актриса, промяна, която тя разбра, че не е лесна за много фенове.

„Аз искам да бъда модел за подражание, но това не значи, че няма да живея по начина по който искам,“ каза тя. „Ще порастна в някой неща и винаги съм била честна относно това.“
Върнете се в началото Go down
 
Майли Сайръс:Искам да съм модел за подражание
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Майли Сайръс: Среща с Дрю Рой!
» Зак Ефрон се гордее с Майли Сайръс
» Майли Сайръс остана без гадже
» Майли Сайръс не слуша критиката
» Майли Сайръс си взе отпуск от интернет

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
БългарскиФенСайт :: Новини за Майли Сайръс-
Идете на: